All for Joomla All for Webmasters

Araç kiralama hizmetlerini 20’nin üzerinde marka ve 60’ı geçen model seçenekleri ile yapan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta. Bu anlamda birbirinden farklı araç seçenekleri Elitcar Rental firmaamızda sizleri bekliyor olacak. Sitemiz üzerinden giriş yaparak araçlarımızı incelemeniz mümkün olacak.

Kalite odaklı hizmetlerimizde 2016-2017 düşük kilometreli araçlarımızda bulunmakta. Uygun fiyat garantili araç kiralama işlemleri adına güvenle iletişime geçebileceğiniz firmamız sizlere haftanın her günü destek sağlamakta. Atatürk havalimanı araba kiralama işlemlerinde personellerimiz sizlere araçları belirttiği sürede teslim eder. Sözleşme ise teslimat öncesinde araç yanında yapılır.

Elitcar Rental İle Araç Kiralama Güvencesi

Tüm haklarınızı koruyarak güvence altına alan şirketimiz sigorta hizmetleri tamamlanmış full kaskolu araçlar ile sizlere güven dolu yolculuklar sunar. Sigorta işlemleri ise şu şekildedir;

Mini Hasar Paketi: Kaskonun kabul etmediği cam kırılması, lastik yırtılması ve far kırılması gibi durumlarda mini hasar paketi devreye girer.  Aracın çalınması gibi durumlarda da polis raporu tutulamadığından dolayı mini hasar paketi uygulama kapsamında yer alır. 750 TL’ye kadar olan hasarlarda kiracı beyanı ile onarım sağlanır.

Full Kasko:  Kaza ya da çarpma gibi hasar durumlarında araçlarınız full kaskolanmıştır.

Ferdi Kaza Sigortası:  Araç içindekilerin ve sürücülerin güvence altına alındığı sigorta türlerinden biridir.  Ferdi kaza sigortasına dair bilgiler ise zorunlu trafik sigortası poliçesinde belirtilir.

Trafik Ceza Uygulamaları

Araçlarınız firmamıza teslim ettikten sonra yolculuğunuz esnasında eğer herhangi bir radara takılma ya da kaçak geçiş ve hız yüzünden ceza aldıysanız ilgili ücret sizden tahsil edilir. Ödemelerinizi ise ceza için belirtilen süre zarfı içerisinde yapmanız gerekir. Ceza tutarlarının ödenmemesi halinde ise sözleşme, kimlik bilgileriniz ve tebligat ele alınarak avukata gönderilir.

Atatürk havalimanı araba kiralama işlemleri adına firmamızla iletişime geçtikten sonra sözleşme şartlarına göz atabilirsiniz. Ödeme koşulları oldukça uygun bir şekilde düzenlendiği için belirtilen süre zarfının dışına çıkman araç kiralama işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak.

Araçta Kullanım Sınırları: Adil kilometre kullanım prensibine uygun bir şekilde kullanılan araçlarımız fiyata dahil olarak sözleşme de detaylıca anlatılır. Kilometre aşımları 0,15 Euro olarak hesaplanmakta.

  • Kiralamaya ait olan tüm ücretler kiralayan kişinin şahsına aittir. Ödenmediği taktirde aracı kiralayan, sözleşmeyi imzalayan kişiden talep edilir.
  • Ödeme işlemlerinde ise sanal kat, debit kart geçerli değildir.
  • Araç çalınması gibi durumlarda ise polisi aramanız ve Hırsız Tespit Tutanağı almanız gerekir. Alınan raporla beraber ise araca ait anahtar sizlere talep edilmekte.
  • https://elitcarrental.com adresi üzerinden Elitcar Rental firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Türkiye sınırlarında araç kiralama işlemleri kabul edilmez. Sigorta işlemleri ise yurtdışına çıkış işlemleri için geçerli değildir.
  • Kış lastiği ise hizmetlerimizde yer alır. Ancak ek olarak sunulmakta ve ücrete tabii olan bir işlemdir. Kış lastiği bulunduğunuz bölgeye ve stok durumuna göre sınırlıdır.

Uzun süreli araç kiralama işlemleriniz için adres teyidiniz ve fatura bilgileriniz oldukça önem taşır.  Atatürk havalimanı araba kiralama hizmetlerimizden yararlanmadan önce bu bilgileri gözden geçirmenizde yarar var.

2 Responses

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.