All for Joomla All for Webmasters

Avrupa Rüyası’nın rüya gibi Avrupa turları, Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin en kısa, en kolay, en eğlenceli ve en güvenli yolu. Şahsına münhasır kapsamlı rotaları, profesyonel kokartlı tur rehberleri eşliğinde seyahat avantajı, 1 Euro dahi ekstra ücret talep etmeyen profesyonelliği ile Avrupa’yı görme hayali kuranlar için farklı ve özenli bir tur avantajı sunuyor. Kıtanın popüler şehir merkezlerindeki 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik konaklama imkânı ile Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu olan tek otobüsle Avrupa turu firması olan Avrupa Rüyası, 5 yılık tecrübesiyle rotasını her yıl güncelliyor. Özellikle de turun son günü dahi konaklamanın bulunduğu ve ülkeye dinlenmiş olarak dönebileceğiniz Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turunda sınır kapılarında beklemek de yok.

Avrupa Rüyası’nın Rüya Gibi Avrupa Turları

Otobüsle Avrupa turu standartlarını hayli yukarılara çeken Avrupa Rüyası’nın, Avrupa Rüyası EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı Avrupa turu seçeneği bulunuyor. Bunların yanı sıra Balkan Rüyası, Britanya Rüyası, Kuzey Avrupa turu İskandinav Rüyası ile de kıtanın tümünü kapsayan rüya rotaları bulunuyor.  Türkiye’deki tüm Britanya turları içerisinde, en kapsamlı İngiltere rotası Britanya Rüyası’na ait. Diğer yandan uçak, otobüs ve gemi olmak üzere üç ulaşım aracını bir arada kullanan Kuzey Avrupa ve İskandinavya Rüyası ile, Norveç fiyortlarında konaklamalı gemi turunun yanı sıra Türk Hava Yolları’nın Prag-İstanbul uçuşu ile şehir içi ve şehirler arası ulaşım ise lüks Avrupa Rüyası otobüsleriyle sağlanıyor. Britanya Rüyası ile İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda Turunda ise, İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşları British Airways farkı ile gerçekleştirilirken, İngiliz yerel rehber eşliğinde seyahat ediliyor.

Avrupa Rüyası, Otobüsle Avrupa Turları

20 günde 18 ülke ve 28 şehir gezebileceğiniz Avrupa Rüyası EKO’da, 10 gece konaklamanın 1 gecesi de Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu ile geçiyor. Fransa (Paris, Cannes, Nice, Antibes, Toulouse), İtalya (Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa), Yunanistan (Selanik, İgoumenitsa), Almanya (Berlin, Dresden), Hollanda (Amsterdam), Vatikan, Monako (Monte Carlo), Andorra (Andorra La Vella), Bulgaristan (Sofya), İspanya (Barselona), Çekya (Prag), Macaristan (Budapeşte), Avusturya (Viyana), Belçika (Brüksel), Sırbistan (Belgrad), Makedonya (Üsküp, Ohrid), Hırvatistan (Zagreb) ve Slovenya (Lübyana, Bled Gölü) EKO turun gezilecek adresleri.

20 günde 16 ülke ve 32 şehir gezebileceğiniz Avrupa Rüyası PLUS’ta ise, 11 gece konaklama ve 2 gece de Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapılıyor. Fransa (Paris, Cannes, Marsilya, Nice, Toulouse), İtalya (Roma, Floransa, Venedik, Bari, Pisa), Yunanistan (Atina, Selanik, İgoumenitsa, Parga, Preveze), Almanya (Berlin), Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Delft, Leiden), Vatikan, Monako (Monte Carlo), Andorra (Andorra La Vella), İspanya (Barselona), Çekya (Prag), Macaristan (Budapeşte), Avusturya (Viyana), Belçika (Brüksel, Brugge), Polonya (Wroclaw), Slovakya (Bratislava) ve Slovenya (Lübyana, Bled Gölü) ise EKO paketin gezilecek adresleri.

Britanya Turu ve Kuzey Avrupa Turu

Her gece konaklamalı olarak 10 günde 5 ülke ve 15 şehir gezebileceğiniz Britanya Rüyası, Türkiye’deki tüm İngiltere turları içerisinde, en kapsamlı ve özgün rotaya sahip tur. Britanya Rüyası İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İrlanda seyahatini tek bir rüya rota altında toplayan eşsiz bir otobüsle Avrupa turu güzergahı sunuyor. Avrupa Rüyası’nın İngiltere durağı olan Britanya Rüyası, İstanbul-Londra ve Londra-İstanbul uçuşunu da British Airways farkı ile gerçekleştiriyor. İngiltere (Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, Bristol, New Castle, Stratford-Upon-Avon, Oxford), İskoçya (Edinburgh, Glasgow, Cairnryan), Kuzey İrlanda (Belfast), İrlanda (Dublin, Rosslare) ve Galler (Cardiff, Swansea) Britanya Rüyası’nda ziyaret edebileceğiniz adresler.

Kuzey Avrupa turu İskandinavya Rüyası ise tüm ekstra turlar dahil 15 gün boyunca 12 ülke ve 20 şehirden oluşan muazzam bir kuzey seyahati yapabileceğiniz büyülü bir yolculuk. Oslo, Bergen, Flam Bölgesi, Songdal, Kaupanger, Gudvangen, Twindefossen ve fiyortlardan oluşan Norveç’in yanı sıra, İsveç (Stockholm), Danimarka (Kopenhag), Finlandiya (Helsinki), Estonya (Tallinn), Polonya (Varşova, Krakow ve Gdansk), Letonya (Riga), Litvanya (Vilnius, Trakai Gölü ve Kalesi), Romanya (Bükreş, Bran ve Drakula’nın Şatosu), Bulgaristan (Varna) ve Almanya’yı (Berlin) da ziyaret edebiliyorsunuz. Tallinn-Helsinki, Helsinki-Stockholm, Kaupanger-Gudvangen, Gedser-Rostock arasında lüks gemilerle deniz yolculuğu ve Prag’dan İstanbul’a THY farkı ile dönüş, yalnızca Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası yolcularının sahip olduğu bir avantaj. 3’ü 1 arada Kuzey Avrupa ve İskandinav Rüyası, izlediği rota bakımından diğer turlara göre en özgün rotaya sahip tek firma olmasının yanı sıra, ekstra tur adı altında 1 Euro dahi talep etmiyor.

Orta Avrupa ve Balkan Turu

11 günde 11 ülke ve 17 şehri 10 gece konaklamalı olarak görebileceğiniz Orta Avrupa ve Balkan Rüyası’da, görebileceğiniz adresler, Macaristan (Budapeşte, Zigetvar, Pecs), Bulgaristan (Sofya), Sırbistan (Belgrad), Kosova (Priştine), Çekya (Prag), Avusturya (Viyana, Graz), Hırvatistan (Zagreb, Dubrovnik), Bosna Hersek (Saraybosna, Mostar), Karadağ (Kotor, Budva), Makedonya (Üsküp) ve Yunanistan (Selanik).

Avrupa Rüyası‘nın rüya gibi Avrupa turlarının yanı sıra, Güney Afrika’nın egzotik atmosferine keşif yapan Afrika Rüyası, Yunanistan’dan başlayıp tüm Akdeniz’i gemi ile dolaştıran Akdeniz Rüyası ve Küba Rüyası ile de hayallerin ötesine geçen rotalara da sahip.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.