All for Joomla All for Webmasters

 

ENUYGUN.COM’DAN Büyük Yenilik

 

Türkiye’nin lider uçak bileti satış sitesi Enuygun.com, yeni hizmeti “Bilet İptal Güvencesi” ile uçak biletinizi kalkıştan 3 saat öncesine kadar güvence altına alıyor. Enuygun.com ve Generali Sigorta işbirliği ile sunulan “Bilet İptal Güvencesi” promosyonlu dahil tüm biletleri kapsıyor.  Biletini güvence altına alanlar mazeret gerektirmeksizin 3 saat öncesine kadar biletini iptal edebiliyor ve %90 para iadesini garanti altına alıyor. 

 

Her geçen gün kullanıcı memnuniyetini arttırmak ve seyahati keyfe dönüştürmek için yeni hizmetler sunan Enuygun.com, uçak seyahatlerini planlarken kendinizi güvence altında hissetmenizi sağlayacak “Bilet İptal Güvencesi” ile seyahatte yeni bir dönem başlatıyor.   Her ay 500 bin üzerinde bilet satışı gerçekleştiren Enuygun.com, “Bilet İptal Güvencesi” ile site üzerinden veya mobil uygulama ile uçak bileti satın alan kullanıcılarına, promosyonlu ya da promosyonsuz her uçak biletini, hiçbir açıklama istemeksizin, hangi sebebe bağlı olursa olsun, üstelik uçağın kalkmasından sadece 3 saat öncesine kadar iptal hakkı sunuyor. Biletini iptal edenlere bilet ücretinin yüzde 90’ı iade ediliyor.

Bunun için yapılması gereken tek şey, bileti satın alırken, ekranda çıkan “Bilet İptalli Seyahat Sigortası” seçeneğini işaretlemek… Böylece satın aldığınız bilet “iptal güvencesi” altına alınmış oluyor.

  • Sadece bilet satın alma aşamasında “Bilet İptalli Seyahat Sigortası” seçeneğini işaretleyip bilet tutarının yaklaşık %10’u civarında bir poliçe bedeli ödeyerek;
  • Promosyonlu veya promosyonsuz, yurtiçi ve yurtdışı tüm biletlerinizde,
  • Generali Sigorta güvencesiyle ve sadece Enuygun.com kullanıcılarına özel olarak…

Siz uçmaktan vazgeçseniz bile paranız uçup gitmiyor! Aylar öncesinden huzurla istediğiniz zaman biletinizi alabiliyor, “bir aksilik olursa param yanar” endişesi taşımıyorsunuz!

Enuygun.com ile uçmak şimdi daha ayrıcalıklı ve seyahat planları daha kaygısız…

 

Enuygun Hakkında:

2008 yılında kurulan Enuygun.com, kullanıcıların bir çok havayolu şirketi arasından kendileri için en uygun uçak biletini kolayca bulup hızlı ve güvenli şekilde satın almalarını sağlayan, Türkiye’nin alanında lider internet sitesidir. Aylık 15 milyon ziyaretçiye ve 50 milyonun üzerinde sayfa gösterimine sahip olan Enuygun.com, üstün hizmet kalitesi ve en uygun fiyat yaklaşımı ile her ay 500.000’i aşkın kullanıcının uçak bileti alımı için tercihi oluyor. Yani Türkiye’deki her 10 yurt içi uçak biletinin 1’i Enuygun.com üzerinden satın alınıyor. Android ve iOS kullanıcılarının “Uçak Bileti by Enuygun” uygulaması sayesinde akıllı cihazları üzerinden de kolaylıkla ulaşabileceği Enuygun.com hakkında daha fazla bilgiye www.enuygun.com adresinden ulaşılabilir.

 Generali Hakkında:

Generali Grup dünyanın dört bir yanında bulunan, bağımsız ve İtalya merkezli bir Gruptur. 1831 yılında kurulan Grup dünyanın lider sigorta şirketlerinin arasında yer almaktadır ve 2016 yılında 70 milyar Euro üzerinde toplam prim geliri ile 60’ın üzerinde ülkede hizmet sağlamaktadır. Dünya çapında 76.000 çalışanı ve 55 milyon müşterisi ile Grup, Batı Avrupa’da lider konumdadır, Orta ve Doğu Avrupa ile Asya piyasalarındaki hâkimiyetini ise gittikçe artırmaktadır. 2017 yılında Generali Grup, CorporateKnights sıralamasında dünyanın en sürdürülebilir şirketleri arasında sayılmıştır. Generali Sigorta A.Ş. 150 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Bilgi için: Perla İletişim – Seçil Apak– 0532 473 69 00- secil.apak@perlailetisim.com

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.